Esinduspoe ja kohvik Perfecto tellimused ja info telefonil +372 5886 5161 või e-posti tartu@perfecto.ee teel. 

Kontakt


Kaidi Kreevald

Tegevjuht / CEO

 +372 522 7608 

 kaidi.kreevald@eestileib.ee


Romet Käärik

Finantsjuht / CFO

 +372 5564 7161

 romet.kaarik@eestileib.ee


Monika Jurs

Personalijuht / HR manager

 +372 7 362 157

  monika.jurs@eestileib.ee


Meeli Solovjov

Ostujuht / purchase manager

 +372 5199 9398

 meeli.solovjov@eestileib.ee


Liisa Anier

Kvaliteedijuht / quality manager

 +372 5322 6050

  liisa.anier@eestileib.ee


Tiina Unt

Pearaamatupidaja / head of accounting

 +372 736 2160

 tiina.unt@eestileib.ee

Müügi- ja turundusosakond

Tellimiskeskuse tellimused ja info telefonil +372 7 307 000 või e-posti  tellimine@eestileib.ee  teel.


Seidy Rettau

Müügijuht / sales manager (Tartu-, Põlva-, Võru- ja Valgamaa) 

 +372 5885 9117

 seidy.rettau@eestileib.ee


Karen Frohberg

Müügiesindaja / sales representative (Lõuna-Eesti)

 +372 5 034 512 

 karen.frohberg@eestileib.ee


Rain Lahe

Müügiesindaja / sales representative (Tallinn, Harjumaa, Virumaa)

 +372 5199 9966 

  rain.lahe@eestileib.ee 


Mari-Liia Aida

Müügiesindaja / sales representative (Tallinn, Harjumaa)

 +372 5898 1987

  mari-liia.aida@eestileib.ee


Marju Reismann

Müügiesindaja / sales representative (Järva-, Viljandi-, Jõgeva- ja Pärnumaa)

 +372 5196 1111

  marju.reismann@eestileib.ee


Tellimiskeskus

 +372 7 307 000

  • Merle Kirs

  • Kaidi Vengerfeldt

  • Kaja Raudmaa

  tellimine@eestileib.ee

Võta meiega ühendust

Jätke meile oma sõnum ja kontaktandmed ning me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Eesti Leivatööstus AS
Ringtee 2
Tartu linn 50105
Eesti
info@eestileib.ee
Google Maps