Eratellimused ja info Perfecto kohviku/esinduspoe telefonil +372 5886 5161

või e-posti tartu@perfecto.ee teel.  

Kontakt


Kaidi Kreevald

Tegevjuht / CEO

 +372 522 7608 

 kaidi.kreevald@eestileib.ee



Monika Jurs

Personalijuht / HR manager

 +372 736 2157

  monika.jurs@eestileib.ee


Meeli Solovjov

Ostujuht / purchase manager

 +372 5199 9398

 meeli.solovjov@eestileib.ee


Liisa Anier

Kvaliteedijuht / quality manager

 +372 5322 6050

  liisa.anier@eestileib.ee


Tiina Unt

Pearaamatupidaja / head of accounting

 +372 736 2160

 tiina.unt@eestileib.ee

     Müügi- ja                  turundusosakond



Seidy Rettau

Müügijuht / sales manager (Tartu-, Põlva-, Võru- ja Valgamaa) 

 +372 5885 9117

 seidy.rettau@eestileib.ee


Karen Frohberg

Müügiesindaja / sales representative (Lõuna-Eesti)

 +372 503 4512 

 karen.frohberg@eestileib.ee


Rain Lahe

Müügiesindaja / sales representative (Tallinn, Harjumaa, Virumaa)

 +372 5199 9966 

  rain.lahe@eestileib.ee 


Marju Reismann

Müügiesindaja / sales representative (Järva-, Viljandi-, Jõgeva- ja Pärnumaa)

 +372 5196 1111

  marju.reismann@eestileib.ee




Tellimiskeskus

 +372 730 7000

  • Merle Kirs

  • Kaidi Vengerfeldt

  • Eneli Goldin

  tellimine@eestileib.ee

Võta meiega ühendust

Jätke meile oma sõnum ja kontaktandmed ning me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Eesti Leivatööstus AS
Ringtee 2
Tartu linn 50105
Eesti
info@eestileib.ee
Google Maps