Tellimiseks helista +372 7 307 000 või

võta ühendust e-posti teel tellimine@eestileib.ee. 

Kontakt


Hannes Mootse

Tegevjuht / CEO

 +372 503 4510

 hannes.mootse@eestileib.ee


Henri Kriisa

Turundusjuht / marketing manager

 +372 5873 3338

 henri.kriisa@eestileib.ee


Margus Masing

Tootmisjuht / production manager

 +372 521 0032

 margus.masing@eestileib.ee


Romet Käärik

Finantsjuht / CFO

 +372 5564 7161

 romet.kaarik@eestileib.ee


Monika Jurs

Personalijuht / HR manager

 +372 7 362 157

  monika.jurs@eestileib.ee


Meeli Solovjov

Ostujuht / purchase manager

 +372 5199 9398

 meeli.solovjov@eestileib.ee


Riina Raudla

Logistikajuht / logistics manager

 +372 730 7007

 riina.raudla@eestileib.ee


Liina Mälgand

Kvaliteedijuht / quality manager

 +372 5322 6050

  liina.malgand@eestileib.ee


Tiina Unt

Pearaamatupidaja/ head of accounting

 +372 736 2160

 tiina.unt@eestileib.ee

Müügiosakond

 


Heli Laumets

Müügidirektor / sales director

 +372 5101 269 

 heli.laumets@eestileib.ee


Herdis Keldrema

Põhja piirkonna juht / North Estonia leader

 +372 5898 1987  

 herdis.keldrema@eestileib.ee


Seidy Rettau

Müügijuht / sales manager (Tartu-, Põlva-, Võru- ja Valgamaa) 

 +372 5885 9117

 seidy.rettau@eestileib.ee


Rain Lahe

Müügiesindaja / sales representative (Tallinn, Harjumaa)

 +372 5199 9966 

  rain.lahe@eestileib.ee 


Liisa Kail

Müügiesindaja / sales representative (Tartu ja Lõuna-Eesti)

 +372 503 4512

 liisa.kail@eestileib.ee


Marju Reismann

Müügiesindaja / sales representative (Järva-, Viljandi-, Jõgeva- ja Pärnumaa)

 +372 5196 1111

  marju.reismann@eestileib.ee


Tellimiskeskus

 +372 7 307 000

  • Merle Kirs

  • Kaidi Vengerfeldt

  • Kaja Raudmaa

  tellimine@eestileib.ee

Võta meiega ühendust

Jätke meile oma sõnum ja kontaktandmed ning me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Eesti Leivatööstus AS
Ringtee 2
Tartu TRT 51013
Eesti
info@eestileib.ee
Google Maps